Akıllı Diş Fırçası – Soocas X3 Platinum

Akıllı Diş Fırçası – Soocas X3 Platinum

Elektrikli diş fırçası denince akla ilk gelen Braun ve Oral B gibi Dünya markalarıdır. Fakat pek bilinmese de, Xiaomi’ye ait olan Soocas markası büyük firmalara taş çıkartacak kalite ve özelliklere sahip ama diğer yandan demokratik fiyatlara sahip elektrikli diş fırçaları üretiyor.

Şık tasarıma sahip kutusu Apple ürünlerini anımsatıyor

Soocas X3 Platinum markanın ikinci diş fırçası sürümü. İlk versiyon olan Soocas Soocare modeline göre yeni model suya karşı daha dayanıklı olup (IPX7 standartında koruma), yeni algoritmalar sayesinde daha verimli çalışmakta. İkisini ayırt edebilmek için ise açma-kapama tuşuna bakmak yeterli, yeni modelde oval tuş, eskisinde ise yuvarlak.

Cihazın içinde sabit olan 1000 mAh batarya ile yaklaşık 25 günde bir şarj etmek yeterli oluyor. Ayrıca çok şık olan kablosuz şarj standı sayesinde çok rahat bir şekilde cihazın enerjisi tamamlanabiliyor.

LED logo aydınlatmalı şarj standı

Dakikada 37.200 titreşim hareketi sayesinde ise dişlerdeki tüm plak ve birikintileri kolayca temizleyebiliyor. Ortadaki ana düğme ile kontrol edilen cihaz normal, hassas, narin diş eti ve beyazlatıcı gibi 4 farklı modda kullanılabiliyor.

App Store ve Google Play’de bulunan ‘Soocas’ uygulamasını kullanarak dişlerinizi nasıl ve ne kadar sıklıkla fırçaladığınızı takip edebilir ve başarılarınızın karşılığında madalyalar kazanabilirsiniz. Ayrıca pil, fırça durumu ve bazı ayarları kontrol edebilirsiniz.

 

En uygun fiyatlı cihazlar